Hraní her


S mojí babičkou jsem pravidelně hrávala šachy, dámu, mlýn a člověče, nezlob se. Vím, že v její samotě to byla pro ní velká vzpruha a vždy se tešila na každý čtvrtek, až zase přijdu a budeme si spolu hrát.
Také se cítíte osamoceni a líbilo by se Vám, kdybychom si spolu takhle hráli?
Nebo jste unavení, máte práci a chcete mít na chvíli od dětí klid?
Přijedeme, vezmeme hru, kterou si vyberete a budeme si hrát.


0 – 60 minut 250,- Kč
60 – 120 minut 450,- Kč

Monopoly empire
Cílem této hry je, sbírat světové značky do své věže a dosáhnout vrcholu dřív než vaši spoluhráči. Hra je pro 2-4 hráče od 8 let.


Sázky a dostihy
Cílem hry je, získat co nejvíce peněz. Ty lze získat nakupováním a směňováním koní a služeb. Další peníze získáte v dostizích sázením na koně. Hra je pro 2-6 hráčů od 10 let.


Dáma
Cílem této hry je, vyhazovat soupeřovy kameny, dostat se na jeho stranu a získat dámu. Hra je pro 2 hráče od 6 let.


Zloděj z Bagdádu
Cílem této hry je, dostat své kumpány do paláce a odnést poklad, který je ale těžký a proto je třeba, abyste měli v paláci dost svých lidí. Hra je pro 2-4 hráče od 8 let


Zvířata
Je to vzdělávací karetní hra, ve které musíte k obrázkovým kartám přiřazovat správné karty s psaným textem. Kdo jako první odehraje své karty, vyhrává. Hra je pro 1-8 hráčů od 7 let


Vesmír
Je to vzdělávací karetní hra, ve které musíte k obrázkovým kartám přiřazovat správné karty s psaným textem. Kdo jako první odehraje své karty, vyhrává. Hra je pro 1-8 hráčů od 8 let


Věž
Cílem této hry je, vyndavat dřevěné kvádry z věže a postavit přitom co největší věž. Prohrává ten, komu věž spadne. Hra je pro 2 a více hráčů od 6 let.


Únikovka
Skupina lidí je uvězněna v místnosti, ze které se snaží uniknout do určitého časového limitu. Aby se to podařilo, musíte vyřešit zapeklité hádanky. Hra je pro 1-6 hráčů od 12 let.


Šachy
Cílem této hry je, porazit krále. Hra je pro hráče od 8 let.


Šachy
Cílem této hry je, porazit krále. Hra je pro hráče od 8 let.


Sochy v akci
Tato hra je velice zábavná hlavně z důvodu, že musíte ztvárňovat někdy až divné věci. Jako je například omáčka nebo zahradní hadice. Hra je pro 3-14 hráčů od 10 let.


Sabotér
Cílem této karetní hry je, aby „sabotér“ sabotoval kopání cestiček svých spoluhráčů a dostal se jako první ke zlatému pokladu. Nikdo netuší, kdo je sabotér. Hra je pro 3-10 hráčů od 8 let.


Pexeso
Cílem je získat 2 stejné kartičky. Hra je pro 2 a více hráčů od 3 let.


Neobvyklý podezřelý
Cílem této hry je, uhodnout z 12 podezřelých pachatele podle kartiček s otázkami. Jen jeden hráč ví, kdo je pachatelem. Hra je pro 3-16 hráčů od 14 let.


Mikádo
Cílem této staré hry je, získat co nejvíce tyček s větším počtem bodů. Ale pozor! Při získávání tyček se nesmí žádná jiná ani pohnout. Hra je pro neomezený počet hráčů od 5 let.


Lorenzo il magnifico
Cílem této hry je, abyste se stali nejmocnějším rodem v renesanční Florencii. K dispozici budete mít několik členů své rodiny a sloužící, které budete posílat do ulic. Nemálo důležité také bude, abyste měli dostatečnou papežskou přízeň. Hra je pro 2-4 hráče od 12 let.


Království her
Obsahuje 365 her. 11 deskových her: husičky, žížaly, mlýn, šachy, vrchcáby, člověče…, člověče…. pro nejmenší, ovečky a vlci, halma, halma pro 3, solitér. Hra také obsahuje mariášové karty, kostky a domino.Hry jsou pro 1 a více hráčů od 4 let.


Kostky
Tato hra obsahuje 29 různých her, které se dají hrát s kostkami. Hra je pro neomezený počet hráčů od 7 let.


Journalist
Cílem této hry je, skládání slov na tabulku z vylosovaných písmen v časovém limitu. Kdo jako první dosáhne konce na tabulce a má nejvíce bodů, vyhrává. Každý hráč má svou tabulku. Hra je pro 2-8 hráčů od 8 let.


 

Great Wesrern Trail – cesta na západ
V roli rančera ženete svá stáda krav z Texasu do Kansas City, kde je nakládáte na vlak. Musíte využívat budov podél cesty a najímat schopné lidi. Vyhrává ten, kdo získá nejvíce bodů. Hra je pro 2-4 hráče od 12 let.


Doktor Hrubec aneb poslední operace v šílené nemocnici
V této hře má každý hráč svůj operační sál a tým svých lékařů. Cílem samozřejmě je, aby vám pacient na sále nezemřel. Celá řada pacientů čekajících na operaci má velmi netradiční choroby. Hra je pro 2-5 hráčů od 18 let.


Člověče nezlob se!
Cílem této hry je, dostat všechny své figurky do domku dřív než vaši spoluhráči. Hra je pro 2-6 hráčů od 5 let.


Černé historky – Zločin a sex
Cílem této hry je, vyřešit hádanku, kdy jen jeden hráč zná celý příběh. Všichni ostatní znají jen část příběhu. Pomocí otázek se pokoušejí odhalit skutečnost. Hra je pro 2 a více hráčů od 16 let.


Černé historky
Cílem této hry je, vyřešit hádanku, kdy jen jeden hráč zná celý příběh. Všichni ostatní znají jen část příběhu. Pomocí otázek se pokoušejí odhalit skutečnost. Hra je pro 2 a více hráčů od 12 let.


Běsnění Draculy
Cílem hry je, aby lovci zabránili Draculovi v získání vlivu a plození nových upírů. Hra je pro 2-5 hráčů od 14 let.


Alhambra – hodina zlodějů
Doplnění karetní hry Alhambra pro rozšíření hry. Hra je pro 2-6 hráčů od 8 let.


Lidské tělo
Je to vzdělávací karetní hra, ve které musíte k obrázkovým kartám přiřazovat správné karty s psaným textem. Kdo jako první odehraje své karty, vyhrává. Hra je pro 1-8 hráčů od 8 let.


Záhadné případy
Cílem této hry je, vyřešit případy inspektora Čmuchala. Hra je pro 1 a více hráčů od 12 let.


UNO
Tato karetní hra spočívá v tom, abychom se zbavili všech svých karet jako první a získali body za karty, které zůstanou v ruce soupeřům. Body se sčítají a vyhrává ten, kdo jako první dosáhne 500 bodů. Hra je pro 2-10 hráčů od 7 let.


Tik Tak Bum
Cílem této hry je, vymýšlet slova z kartiček tak, aby daná písmenka byla obsažená buď na začátku, veprostřed či na konci slova. A samozřejmě to musíte stihnout co nejrychleji, aby vám v ruce nevybuchla stále tikající bomba. Hra je pro 2-12 hráčů od 12 let.


Šachy
Cílem této hry je, porazit krále. Hra je pro hráče od 8 let.


Světový film
Tato hra je vědomostní a obsahuje 1800 otázek ze světového filmu. Hra obsahuje i párty verzi, kdy mimo odpovídání budete používat i pantomimu, mluvení nebo kreslení. Hra je pro 2-6 hráčů od 12 let.


Scotland Yard
Cílem této hry je, aby mistr X setřásl detektivy. Pohybuje se po celém Londýně taxíkem, autem, tramvají nebo pěšky. Svým pronásledovatelům se ukáže jen párkrát do hry. Detektivové ho musí dostat dříve, než skončí hra. Hra je pro 2-6 hráčů od 8 let.


Poker
Cílem hry je, vybudovat jednu z mnoha herních kombinací a samozřejmě získat co nejvíce peněz. Hra je pro 2 – 10 hráčů od 8 let.


Párty alias
Cílem této hry je, uhodnout kdo jste podle nápověd od soupeřů. Hra je pro 3-6 hráčů od 11 let.


Minikulečník
Kulečník asi netřeba představovat. Ovšem tento se vám celý vejde na stůl. 🙂 Cílem samozřejmě je, dostat do dírek co nejvíce kuliček a neutopit při tom černou kouli. 


Mariášové karty
S těmito kartami lze hrát spoustu her. Jako je prší, mariáš, švindl, oko bere, záchod, durak, červená krev teče…….


Kris kros
Cílem této hry je, skládání slov na společnou tabulku z vylosovaných písmen. Vyhrává ten hráč, který po závěrečném počítání dosáhl nejvyššího poštu bodů. Hra je pro 2-4 hráče od 9 let.


Kostky bohů
Cílem této hry je,otočit co nejvíce soupeřových kamenů ve svůj prospěch a tím získat nejvíc bodů na bodové tabulce. Hra je pro 2-4 hráče od 8 let.


Chicago
Cílem hry je, aby se gangsteři a pašeráci vloupali do banky a tam ukradli pytle s penězi a odnesli je do přístavu, kde na ně čeká loď. Samozřejmě je u toho nesmí chytit policajti, kteří jsou jim v patách. Hra je pro 2-4 hráče od 7 let.


Domino
Jednoduchá skládací hra, kdy po přiložení kamenů musí spoluhráč přiložit kámen se stejnou hodnotou. Vyhrává ten, kdo se jako první zbaví všech svých domin. Hra je pro 2 hráče od 3 let.


Continuo
Cílem této hry je, přikládání kartiček k sobě tak, abyste získali co největší počet bodů. Hra je pro 1-5 hráčů od 5 let.


Citadela času
Cílem této hry je, zachránit ukradené poklady, které zlý profesor ukrývá ve své citadele. Musíte rychle aktivovat zámky dřív, než profesor ukryje jiné 4 poklady ve své skrýši. Hra je pro 2-4 hráče od 8 let.


Černé historky – Skutečné příběhy
Cílem této hry je, vyřešit hádanku, kdy jen jeden hráč zná celý příběh. Všichni ostatní znají jen část příběhu. Pomocí otázek se pokoušejí odhalit skutečnost. Hra je pro 2 a více hráčů od 12 let.


Bílé historky
Cílem této hry je, vyřešit strašidelné hádanky, kdy jen jeden hráč zná celý příběh. Ostatní se pomocí otázek musí dopídit ke skutečnému příběhu. Hra je pro 2 a více hráčů od 8 let.


Alhambra – vezírova přízeň
Doplnění karetní hry Alhambra pro rozšíření hry. Hra je pro 2-6 hráčů od 8 let.


Alhambra
Cílem této karetní hry je, získat co nejvíce bodů. Body se přidělují ve třech bodovacích kolech. Kdo má ve správný moment největší počet kartiček s určitým typem budov, získává body. Hra je pro 2-6 hráčů od 8 let.


Černý Petr

Cílem této hry je, získat od soupeře druhou kartu do páru. Kdo má více dvojic, vyhrává. Hra je pro 2 a více hráčů od 5 let.


Kvarteto

Cílem této hry je, získat všechny 4 karty se stejným symbolem. Vyhrává ten, kdo má více čtveřic. Hra je pro 3 – 6 hráčů od 5 let.